Novinky
10.09.2020
Nový profil ALU150
Vážení obchodní přátelé,rozšířili jsme už tak pestrou škálu našich produktů o nový profil ALU150. Profil je ve třech barevných provedení. Velkou předn... číst celé
31.08.2020
Designové řetízky pro římské rolety
Kovové řetízky pro římské rolety Vážení obchodní přátelé, rozšířili jsme barevnost kovových řetízků pro římské rolety. Ukažte svým zákazníkům,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 

AluDeco - a

Inteligentní dům (nebo Chytrý dům) je takový dům, který zajišťuje optimální vnitřní prostředí pro komfort osob prostřednictvím stavební konstrukce, techniky prostředí, řídicích systémů, služeb a managementu. Je efektivní ekonomicky, energeticky i z hlediska působení na vnější prostředí a umožňuje víceúčelové použití a rekonfigurace. Inteligentní dům reaguje na potřeby obyvatel s cílem zvýšit jejich pohodlí, zpříjemnit jim zábavu, zaručit co nejvyšší bezpečí a snížit náklady na provoz. Často se také používají termíny jako "digitální domácnost", "digitální dům" nebo "chytrý dům".

Fibaro - inteligentní dům


Ovládnete celý svuj dum

Ovládnete celý svuj dum

S Fibarem můžete pohodlně ovládat všechny technologie ve svém domě. A to ze svého oblíbeného telefonu či tabletu. Z domova či přes celý svět.

  • Světla, včetně stmívání LED
  • Topení a klimatizace
  • Větrání
  • Žaluzie
  • Zavlažování
  • Garážová vrata a brány
  • Videovrátný

Nechte svůj dům myslet

Ovládnete celý svuj dum

Víme, že ovládání každé maličkosti ve vašem domově vás bude otravovat. Proto vám Fibaro nabízí možnost jednoduše zautomatizovat různé činnosti. Nechte při odchodu z domu vypnout světla a zásuvky. Podle požadované teploty a intenzity slunečního světla vám Fibaro bude naklápět žaluzie. Nechte Fibaro zavlažovat vaši zahradu (ale jen když neprší). Také vás upozorní v případě požáru, záplavy, havárie či nezvaných návštěvníků. Nechte se hýčkat Fibarem, které plní vaše přání.

Rychlá montáž v jakémkoli domě

Ovládnete celý svuj dum
  • jde to snadno, rychle
  • taky kdekoli (žádné složité přemýšlení nad kabely, ...)
  • můžete využít své stávající / jakékoli vypínače


Přehledné ovládání z telefonu a tabletu


aplikace

Snažili jsme se, aby pro vás ovládání vašeho domova bylo příjemné a rádi jste se k němu vraceli. Všechny naše aplikace mají stejně bohatou a přehlednou grafiku. Víme, že každý máme jiný vkus a proto si ikony můžete vyměnit za své vlastní. Naše aplikace vás také upozorňují na případné potíže pomocí oznámení (pro Apple i Android).

Prvky systému Fibaro

Detektor zaplavení Detektor kouře

Zásuvka Univerzální senzor

Magnetický kontakt  Jsme certifikovní odborníci

Vlastníme certifikát společnosti Fibaro opravňující nás k montáži a instalaci chytrých systémů

Certifikát Fibaro

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz