Novinky
10.09.2020
Nový profil ALU150
Vážení obchodní přátelé,rozšířili jsme už tak pestrou škálu našich produktů o nový profil ALU150. Profil je ve třech barevných provedení. Velkou předn... číst celé
31.08.2020
Designové řetízky pro římské rolety
Kovové řetízky pro římské rolety Vážení obchodní přátelé, rozšířili jsme barevnost kovových řetízků pro římské rolety. Ukažte svým zákazníkům,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 

AluDeco - a

Společnost Ruther & Einenkel GmbH & Co.KG, založená v roce 1880, v uplynulých letech zaujala mezinárodní soutěž v textilním odvětví a v současné době se může ohlédnout na úspěšné umístění .

V průběhu globalizace se profil požadavků výrazně změnil a diferencoval. Před lety byl rozhodující pouze rychlý dodací termín a nepřetržitě vysoká kvalita za zajímavou cenovou hladinu.

Paralelně k tomu další kritéria. Flexibilita, tvořivost nebo schopnost inovovat , například s cílem využít budoucí trhy a poskytnout jim dlouhodobou podporu. Ruther & Einenkel se díky nejmodernější technologii tkaní a dokončovacích prací a rozsáhlému know-how ve všech oblastech vyvinul v dobře známého, efektivního a na budoucnost orientovaného dodavatele pro textilní průmysl.

Kromě rozsáhlého sortimentu pro domácí textilní průmysl se společnost stále více věnuje novým a inovativním úkolům. Stejně jako v oblasti ochrany před sluncem, technických textilií nebo automobilového průmyslu.

Základem nových, inteligentních produktů a tím i úspěchu na trhu je vysoce kvalifikovaný a motivovaný tým, intenzivní vytváření sítí s vědeckými výzkumnými ústavy a úzká spolupráce s celosvětovými partnery.

S nadšením a odhodláním Ruther & Einenkel nadále čelí budoucnosti. Nárok "vyrobený v Německu" znamená zároveň poslání a povinnost!

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz