AluDeco - a

O nás » NAKUPUJTE U NÁS
Proč u nás nakupovat

NĚKOLIK DŮVODŮ PROČ KUPOVAT PRÁVĚ U NÁS...

 


1. NEJNIŽŠÍ CENA NA TRHU

Snažíme se pro všechny naše obchodní partnery zajistit nejnižší cenu nabízenýhé zboží v ČR!

Zboží v internetovém obchodě nakoupíte vždy za výrazně nižší ceny než u běžných prodejců. Porovnejte si ceny těchto prodejců s našimi a budete překvapeni!

Aby se zobrazili Vaše ceny po slevě, je třeba být registrován jako živnostník a přihlášen na e-shopu. Schválení registrace řídí osobně administrátor e-shopu. Tím bychom e-shop htěli přiblížit hlavně živnostníkům, zabývající se prodejem či designem stínící techniky. Věříme že díky slevám budete ještě více úspěšní u vašich zákazníků.

  • Zajímavé marže pro všechny registrované obchodníky. Po registraci a přihlášení uvidíte, že nákupní ceny pro Vás jsou oproti konkurencí daleko zajímavější.

 

2. RYCHLOST DODÁNÍ - POUZE TŘI KROKY

1. první den - Odeslat objednávku v našem e-shopu

2. druhý den - Vaší objednávku vyrobíme, pečlivě zabalíme a objednáme dopravu ( je možné, že zašleme ještě tento den k Vám )

3. třetí den - vyzvednutí objednávky přepravní společností

 

3. DOPRAVA ZDARMA

U objednávek nad 3000,-Kč bez DPH máte dopravu zdarma! Kurýr resp. přepravní společnost vám ji doveze kdekoliv budete chtít.

Jak byste vezli např. 6ti metrové kolejničky z obchodu k zákazníkovi?

 

4. ŽÁDNÉ SKRYTÉ MANIPULAČNÍ POPLATKY

U nás neplatíte žádné skryté manipulační poplatky jako je např. balné. Platíte pouze cenu zboží a dopravu do výše objednávky 3000,-Kč bez DPH

 

5. NEPŘETRŽITÝ ROZVOZ - RYCHLOST DODÁNÍ

Díky smlouvě s přepravní společností, Vám můžeme zajistit každodenní dodání zboží. Nemusíte tak čekat několik dní až týdnů na rozvoz od jiných dodavatelů. U nás jeden den objednáte, druhý den vyrobíme a třetí den posíláme na Vaší adresu.

 

6. KVALITNÍ SYSTÉM BALENÍ ZÁSILEK

Vaše zboží balíme vždy do bublinkových obalů vhodných k přepravě zboží a jejich 100% ochraně. Máme zájem na tom aby se k vám vaše zboží dostalo v pořádku a bez poškození.

 

7. KVALITA VÝROBKŮ

Naše výrobky a produkty dovážíme od předních Evropských dodavatelů. Výrobky v žádném případě nepochází z Číny!