AluDeco - a

Úvod » Kolejničky Forest

Kolejničky Forest

Forest Group


Všechny kolejničkové systémy Forest jsou distribuovány a instalovány na trhu po celém světě, a to v 75 zemích. Naší filozofií není pouze prodej systémů Forest, my chceme být součástí i po jeho nainstalování. Proto se řídíme tímto sloganem "raising quality standard; one installation at a time".

Forest je nejen znám vysokou kvalitou výrobků, ale i technickou a marketingovou podporou. Náš technický tým je dobře vzdělaný a schopný proškolit svůj personál pro prodej našich systémů. Na stránkách Forest je možné stáhnout si detailní informační systém. Najdete tam také designové kolejnice Forest, dobře známé designery a architekty, které jsou dodávány specalizovaným dodavatelům po celém světě. Forest kolejnice jsou všestranné a schopné ohybu. Kolejnici je možno ohnout ručně či strojově, a dá se připevnit na zeď nebo strop, díky univerzálním držákům "Smart Klick".

Patentované jezdce "Klick-on"  jsou navrženy speciálně, a to tak, aby zajistily hladký a snadný průjezd. Součástí našeho sortimentu jsou k dispozici také motorizované systémy a modulární "Touch Control System".

Po celá léta lidé vyvýjí vášeň, vášeň pro věci, které děláme my i vy, a to je to, proč vášeň tvoří rozdíl. 

V České republice zastupuje firmu Forest, firma Aludeco rails s. r. o.