Novinky
10.09.2020
Nový profil ALU150
Vážení obchodní přátelé,rozšířili jsme už tak pestrou škálu našich produktů o nový profil ALU150. Profil je ve třech barevných provedení. Velkou předn... číst celé
31.08.2020
Designové řetízky pro římské rolety
Kovové řetízky pro římské rolety Vážení obchodní přátelé, rozšířili jsme barevnost kovových řetízků pro římské rolety. Ukažte svým zákazníkům,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 

AluDeco - a

O technologii závěsů HAMOTEC s profilem

O nás

Společnost HAMOTEC je jedním z předních poskytovatelů, pokud jde o řešení okenních dekorací, záclonových a stínicích systémů. Naše počátky sahají až do konce padesátých let. Počáteční jiskra byla vynálezem VS57. Zkratka je zkratka pro stopu 1957.

Vize

Naše vize určuje směr a náš cíl. Potvrzuje naše tvrzení, že patří ke špičce ve všem, co děláme. Je základem společnosti se společnými hodnotami. Naše vize a hodnoty vedou naše zaměstnance ve všech rozhodnutích, které dělají ve své každodenní práci. Hodnoty jsou nezapomenutelné, osamocené a vhodné pro HAMOTEC, protože tvoří naši firemní kulturu.

Filozofie

Naše firemní filosofie žijeme s našimi zákazníky, dodavateli a partnery. Od založení naší společnosti jsme vyrostli na jeho základech. Především nastavujeme kvalitu našich výrobků, našich služeb, použitých základních materiálů, vybavení a našich partnerů. Protože kvalita nemá jinou možnost. HAMOTEC byl vždy zodpovědný za zákazníky, obchodní partnery, zaměstnance, životní prostředí a region. V HAMOTEC je poctivost a profesionalita kapitalizována. Sortiment vždy přizpůsobujeme potřebám zákazníka s přihlédnutím k novým trendům a technikám. Cítíme se také spojeni s regionem zajištěním pracovních míst a vytvářením nových prostřednictvím investic.

Profily Hamotec AG

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz