AluDeco - a

Forest group.cz
Forest Group

Forest Group


Všechny kolejničkové systémy Forest jsou distribuovány a instalovány na trhu po celém světě, a to v 75 zemích. Naší filozofií není pouze prodej systémů Forest, my chceme být součástí i po jeho nainstalování. Proto se řídíme tímto sloganem "raising quality standard; one installation at a time".

Forest je nejen znám vysokou kvalitou výrobků, ale i technickou a marketingovou podporou. Náš technický tým je dobře vzdělaný a schopný proškolit svůj personál pro prodej našich systémů. Na stránkách Forest je možné stáhnout si detailní informační systém. Najdete tam také designové kolejnice Forest, dobře známé designery a architekty, které jsou dodávány specalizovaným dodavatelům po celém světě. Forest kolejnice jsou všestranné a schopné ohybu. Kolejnici je možno ohnout ručně či strojově, a dá se připevnit na zeď nebo strop, díky univerzálním držákům "Smart Klick".

Patentované jezdce "Klick-on"  jsou navrženy speciálně, a to tak, aby zajistily hladký a snadný průjezd. Součástí našeho sortimentu jsou k dispozici také motorizované systémy a modulární "Touch Control System".

Po celá léta lidé vyvýjí vášeň, vášeň pro věci, které děláme my i vy, a to je to, proč vášeň tvoří rozdíl. 

V České republice zastupuje firmu Forest, firma Aludeco rails s. r. o.

technická podpora

Technická podpora


S naším vlastním výzkumem a vývojem, jsme schopni okamžitě reagovat na měnící se situaci na trhu. Většina našich systémů jsou z našeho vlastního vývoje a jsou patentovány. Všechny systémy jsou navrženy s funkčností a z těch nejlepších materiálů. Forest je 100% zaměřen na trh stínící techniky a chápe požadavky zákazníků.

Všechny technické informace a specifikace našich systémů lze nalézt v našich prospektech. Dajtete tam pokročilé technické informace pro motorizované systémy, kde jsou lastní návody (v angličtině).

 
   

Náš prodejní a vývojový tým, je schopn reagovat na trh s vašimy požadavky a názory. Náš Back-offfice je neustále k dispozici pro podporu help-desk. Kromě toho prováníme pravidelná školení v Deventeru našich zaměstnanců. Kromě specifických předmětů produktů jsou také školení věnována našim zákazníkům. Kromě profilů školíme také na nástroje k ohýbání kolejnici. Všechny systémy Forest (včetně motorizovaných systémů), jsou jednoduché a lze je lehce ohýbat. Ohýbací zařízení je také určené, aby šlo ohýbat na místě u zákazníka. 

 

 


Šikovná aplikace, která umožňuje snadný přístup k našim systémům i v chytrých telefonech. Všechny brožury pro projektování, montáž vodítka a mnohem víc je to k dispozici na vašem mobilním zařízení, ať jste kdekoli. Nyní je k dispozici nová kategorie: informační architekt, který obsahuje všechny relevantní specifikace.Aplikace je k dispozici v App Store a Google Play .