AluDeco - a

Nejčastější dotazy Forest Shuttle motorizované kolejnice pro Závěsy
Nejčastější dotazy 
Forest Shuttle motorizované kolejnice pro opony
Která Výška / váha může být systém? 
Jeden kus je až 7 metrů na délku. V případě, že je kolejnice spojena, délka je 14 metrů. Maximální hmotnost Závěsu je cca 70 kg. 

Jaká je záruka? 
Ano, záruka na systém je to 10 let. 

Může šířka balíček být upraveny? 
Ano, motor je programovací tlačítko s otevřené poloze lze stanovit, se vztahuje i na rychlosti otevírání a zavírání závěsu.

Instaluje se systém snadně? 
Ano, je to plug 'n' play systém. Takže připojit napájení a systém funguje. Po výpadku proudu, systém bude vždy spustit do uzavřené polohy, takže ví pozici na kolejnici. Kromě toho, systém začne pomalé a pomalé zastavení (opona běží tak jemně otevírají a zavírají). 

Může být provozován systém při výpadku proudu? 
Ano, ručně, systém je vždy fungovat, a to i bez napájení mohl otevřít záclony nebo zavřené . 

Co to ​​dotknout impulsní / kontrolu v? 
prostřednictvím jednoduchého remorkér, toto otevření nebo zavření záclonu. To znamená, že systém přejde do provozu v případě, že je nutno vypracovat. Z tohoto důvodu také není možné, aby ji od sebe. Po celou dobu životnosti záclon, to je samozřejmě lepší použít operaci, namísto provozu s rukou. 

Může být systém připojen k automatizaci? 
Ano, je možné se připojit k domácí automatizace Systém / home kontrolou. Instalační program musí předložit k tomuto trvalému napájení (230V) a 3-polohový řídicí vodiče (open-close-časté). Schéma zapojení je také k dispozici na webových stránkách Forest: download aanlsuitschema

systém může být také dálkově ovládat pomocí telefonu nebo tabletu? 
Ano, je to možné. K tomu, máte mnoho různých systémů. Jedním z nich je brána Benext ( www.benext.eu ). To lze ovládat bezdrátově systému se za pomoci Z-vln přijímače. Brána do Benext stojí jen 135 eur a je možné objednat prostřednictvím webových stránek Benext. Je také možné osvětlení, kamery, inteligentní termostaty apod aby se připojili.
Se systémy, například Home Wizard a domácké Forest motor může také bezdrátově "mluvit".

Kromě toho pracuje s telefonem / tabletu je možné vstupní branou záclony založené na východu a západu slunce otevírat a zavírat. !

Ideální pro obývací pokoje To je, jak brána : Je možné nechat záclony otevřít a zavřít automaticky v čase jít?

 Ano, takže může výše uvedený způsob, ale také snadné s bezdrátovým časovače lesa. Několikrát za den / týden lze nastavit pomocí jasný LCD displej. Co je Z-Wave? Z-Wave je mezinárodní bezdrátový jazyk, který hovoří více zařízení. The Forest Shuttle motor je k dispozici s vestavěným přijímačem Z-Wave. Propojení Z-wave zařízení mohou být snadno prováděny s pouhým stisknutím tlačítka. 

Už mám dálkové ovládání Somfy, můžu kontrolovat váš systém?

Ano, je to možné.

Forest systém může být dodán s Somfy (externí) příjemci.Jakou barvu má k dispozici stopa?

Systém je v bílé, černé a stříbrné k dispozici. 

Může být použit nadpis systém vlna?

 Ano, je možné vytvořit vlny cukrovinku (ripplefold) platí. 

Existuje několik slide off dostupných režimů (5,4 cm, 6 cm a 8 cm) Je možné omítání kolejnici ve stropě?

 Ano, to je Forest FMS Plus s montážním profilem k dispozici. Za prvé, montážní lišta je namontována a po štuk lze snadno instalovat kolejnice prostřednictvím speciálního spline. 

Kolik kolejnice mohu pracovat na jediném dálkovém ovladači? 

Diamond Forest ministerstvo má šest různých kanálů. A může být naprogramován tak, aby 20 zařízení na jednom kanálu. Bezdrátový Časovač má 15 samostatných kanálů. Jaká je délka napájecího kabelu? Ve výchozím nastavení napájecího kabelu 4 metry dlouhý.

 Co je míněno Forest Shuttle úplně? 

Kompletní s kluzáky, držáky, Kolejničky, motoru, napájecí kabel, přijímač, ale bez dálkového ovladače , Ty mohou být vybrány pro různé možnosti.