Novinky
10.09.2020
Nový profil ALU150
Vážení obchodní přátelé,rozšířili jsme už tak pestrou škálu našich produktů o nový profil ALU150. Profil je ve třech barevných provedení. Velkou předn... číst celé
31.08.2020
Designové řetízky pro římské rolety
Kovové řetízky pro římské rolety Vážení obchodní přátelé, rozšířili jsme barevnost kovových řetízků pro římské rolety. Ukažte svým zákazníkům,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 

AluDeco - a

PŘÍBĚH FOREST GROUP

Forest Group je významná firma zabývající se závěsovými systémy a stínící technologií. Vše začalo před třiceti lety, vytvořením ohybatelného hliníkového profilu, dnes známým pod pojmem Forest KS®. Škála produktů se rychle rozrůstala s tím, že prioritou byla vždy funkčnost a kvalita, a tak technologie firmy Forest začaly konkurovat světu. V současné době jsou majitelé hotelů, které jsou vybaveny kilometry těchto systémů, spokojenými uživateli po celém světě.

Tři dekády zkušeností, přizpůsobivosti, inovací a stylových řešení jsou oceňovány architekty, interiérovými designéry, designéry a stylisty ve více než 100 zemích. Sídlo a dceřiné společnosti ve Spojených státech, Číně, Spojených arabských emirátech v Polsku a dalších, nabízejí širokou škálu služeb, včetně ohýbání kolejnic a jejich montáže, marketingové podpory prodejcům a maloobchodníkům, zákaznický servis a technické poradenství.

Vlastní výzkumné a vývojové oddělení firmy Forest pracuje na nových technických inovacích a vývoji každý den, a to od jednoduchých řešení až k pokročilým motorizovaným systémům. Jedním z příkladů může být systém Shuttle®, který je ze 100 % vyvinut společností Forest.

Forest Group je lídrem na trhu v zemích Beneluxu a je součástí společnosti Bosgoed Holding B.V. Kromě firmy Forest je součástí Bosgoed Holding B.V. také firma Unifloor Underlay. Obě firmy prodávají své produkty velkoobchodníkům, projektovým designerům a maloobchodníkům z oblasti podlahářství a stínící technologie. Poskytování co nejlepšího možného servisu, zaměření na dobré výsledky a péče o zájmy zaměstnanců a zákazníků jsou standardní hodnotou každého, kdo je součástí firmy Forest nebo jejich sesterských společností.

Tyto aspekty dělají společnosti Besgoed Holding B.V. solidní společností, která je aktivní po celém světě již několik desetiletí a v dalších desetiletích ještě bude!

www.forestgroup.com/en

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz