Novinky
10.09.2020
Nový profil ALU150
Vážení obchodní přátelé,rozšířili jsme už tak pestrou škálu našich produktů o nový profil ALU150. Profil je ve třech barevných provedení. Velkou předn... číst celé
31.08.2020
Designové řetízky pro římské rolety
Kovové řetízky pro římské rolety Vážení obchodní přátelé, rozšířili jsme barevnost kovových řetízků pro římské rolety. Ukažte svým zákazníkům,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 

AluDeco - a
  1. Úvod
  2. O nás
  3. DOPRAVA

Dopravu zajišťujeme smluvními přepravními službami ponejvíce TOP TRANS (z důvodu přepravy delších balíků jak 3m). Dále budeme rozšiřovat služby o další společnosti.

 

DOPRAVA ZDARMA!

Při objednávce nad 3000 Kč bez DPH Vám objednané zboží zašleme zdarma!  

V případě převodu platby převodem, žádné poplatky navíc!

Při doručení prosím zásilku vždy pozorně prohlédněte. Pokud balík vykazuje jakékoli známky mechanického poškození, otevřete jej prosím v přítomnosti kurýra a bude-li zboží poškozeno, odmítněte je převzít.  Pokud balík s poškozením převezmete a případné poškození způsobené v průběhu dopravy objevíte později, nemůže dopravní společnost reklamaci uznat.

 

1. Způsoby platby

Způsob platby si zvolíte v závěru objednávacího procesu. Nabízíme Vám následující možnosti placení:

a) Dobírkou – za zboží zaplatíte při převzetí zboží kurýrovi spediční firmy Toptrans.

b) Bankovním převodem – jakmile odešlete svou objednávku, automaticky od nás obdržíte na zadaný e-mail potvrzení o přijetí. Preferujete-li platbu bankovním převodem, obdržíte následně e-mailem výzvu k úhradě objednávky. Fakturu máte vygenerovanou pod svým účtem, je třeba jí uhradit a dodržet všechny údaje na této faktuře, zejména číslo účtu, variabilní symbol a přesnou částku. Platba je zcela zdarma! V případě doručení peněžní částky na náš účet obdržíte potvrzující email o platbě. Teprve poté začínáme zboží pro Vás vyrábět a obratem Vám ho dodáme.

 

2. Doručení přepravní společností (dále „přepravce“)

Standardní dodací termín prostřednictvím dopravní společnosti je následující pracovní den po dni, kdy byla zásilka přepravci předána. Běžná doba dodání je mezi 8:00 a 16:00. Ve vybraných městech  ČR, kde má přepravce rozvozové středisko lze prodávajícího požádat o dodání zásilky odpolední rozvážkou v rozmezí 16:00 až 20:00.

O odeslání vašeho zboží budete vždy předem informováni a to emailem. V den dodání budete také kontaktováni řidičem telefonicky na telefonní číslo uvedené v kontaktních údajích.

Pokud zásilka nebude kupujícím od přepravce převzata, bude navrácena prodávajícímu, prodávající má v tomto případě právo objednávku zrušit a žádat po kupujícím úhradu dopravného v plné výši tam i zpět. Nebude-li dopravné kupujícím uhrazeno na účet prodávajícího do 10 dní ode dne, kdy zásilka nebyla kupujícím převzata, je prodávající oprávněn účtovat kupujícímu penále z prodlení ve výši 1% z ceny dopravy za každý (i započatý) den prodlení.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz