Novinky
10.09.2020
Nový profil ALU150
Vážení obchodní přátelé,rozšířili jsme už tak pestrou škálu našich produktů o nový profil ALU150. Profil je ve třech barevných provedení. Velkou předn... číst celé
31.08.2020
Designové řetízky pro římské rolety
Kovové řetízky pro římské rolety Vážení obchodní přátelé, rozšířili jsme barevnost kovových řetízků pro římské rolety. Ukažte svým zákazníkům,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 

AluDeco - a
  1. Úvod
  2. Chytré domy
Forest Group

Forest Group


Všechny kolejničkové systémy Forest jsou distribuovány a instalovány na trhu po celém světě, a to v 75 zemích. Naší filozofií není pouze prodej systémů Forest, my chceme být součástí i po jeho nainstalování. Proto se řídíme tímto sloganem "raising quality standard; one installation at a time".

Forest je nejen znám vysokou kvalitou výrobků, ale i technickou a marketingovou podporou. Náš technický tým je dobře vzdělaný a schopný proškolit svůj personál pro prodej našich systémů. Na stránkách Forest je možné stáhnout si detailní informační systém. Najdete tam také designové kolejnice Forest, dobře známé designery a architekty, které jsou dodávány specalizovaným dodavatelům po celém světě. Forest kolejnice jsou všestranné a schopné ohybu. Kolejnici je možno ohnout ručně či strojově, a dá se připevnit na zeď nebo strop, díky univerzálním držákům "Smart Klick".

Patentované jezdce "Klick-on"  jsou navrženy speciálně, a to tak, aby zajistily hladký a snadný průjezd. Součástí našeho sortimentu jsou k dispozici také motorizované systémy a modulární "Touch Control System".

Po celá léta lidé vyvýjí vášeň, vášeň pro věci, které děláme my i vy, a to je to, proč vášeň tvoří rozdíl. 

V České republice zastupuje firmu Forest, firma Aludeco rails s. r. o.

technická podpora

Technická podpora


S naším vlastním výzkumem a vývojem, jsme schopni okamžitě reagovat na měnící se situaci na trhu. Většina našich systémů jsou z našeho vlastního vývoje a jsou patentovány. Všechny systémy jsou navrženy s funkčností a z těch nejlepších materiálů. Forest je 100% zaměřen na trh stínící techniky a chápe požadavky zákazníků.

Všechny technické informace a specifikace našich systémů lze nalézt v našich prospektech. Dajtete tam pokročilé technické informace pro motorizované systémy, kde jsou lastní návody (v angličtině).

 
  

Náš prodejní a vývojový tým, je schopn reagovat na trh s vašimy požadavky a názory. Náš Back-offfice je neustále k dispozici pro podporu help-desk. Kromě toho prováníme pravidelná školení v Deventeru našich zaměstnanců. Kromě specifických předmětů produktů jsou také školení věnována našim zákazníkům. Kromě profilů školíme také na nástroje k ohýbání kolejnici. Všechny systémy Forest (včetně motorizovaných systémů), jsou jednoduché a lze je lehce ohýbat. Ohýbací zařízení je také určené, aby šlo ohýbat na místě u zákazníka. 

 

 


Šikovná aplikace, která umožňuje snadný přístup k našim systémům i v chytrých telefonech. Všechny brožury pro projektování, montáž vodítka a mnohem víc je to k dispozici na vašem mobilním zařízení, ať jste kdekoli. Nyní je k dispozici nová kategorie: informační architekt, který obsahuje všechny relevantní specifikace.Aplikace je k dispozici v App Store a Google Play .


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz