Novinky
10.09.2020
Nový profil ALU150
Vážení obchodní přátelé,rozšířili jsme už tak pestrou škálu našich produktů o nový profil ALU150. Profil je ve třech barevných provedení. Velkou předn... číst celé
31.08.2020
Designové řetízky pro římské rolety
Kovové řetízky pro římské rolety Vážení obchodní přátelé, rozšířili jsme barevnost kovových řetízků pro římské rolety. Ukažte svým zákazníkům,... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 

AluDeco - a

Zstoupení Bandex

BANDEX je společnost specializující se na záclonové pásky a úzké tkaní s dlouholetými zkušenostmi v samém srdci Evropy

Společnost BANDEX, založená v roce 1955, se může ohlédnout na více než 60 let zkušeností. Historicky se společnost specializovala na výrobu pásek používaných v zipu, ale o dvě desetiletí později se změnila na výrobu opaskových pásek. V průběhu let společnost BANDEX neustále rozšiřovala svůj sortiment a dnes je jedním z předních specialistů na výrobu vysoce kvalitních pásek záclonových hlav. Produktové portfolio zahrnuje více než 500 standardizovaných produktů, ale navíc nabízíme našim zákazníkům individuální řešení. Pochopení přání a požadavků našich zákazníků, hledání kreativních a inovativních řešení a rychlost jejich realizace - to jsou nejvýraznější rysy naší společnosti.

Kromě zaměření na opaskové pásky na trhu s domácím textilem BANDEX neustále sleduje vytvoření druhé klíčové oblasti činnosti v úzkém tkaní, zejména „technických pásek“, které se již používají v různých průmyslových odvětvích. Společnost BANDEX se ve svém úsilí zaměřuje především na zakázková řešení pro jednotlivé zákazníky. Naším cílem je porozumět konkrétním úkolům zákazníků a přispět k jejich úspěchu prostřednictvím kreativního a efektivního řešení navrženého naší společností. Za tímto účelem jsme schopni zpracovat téměř jakýkoliv materiál. Díky naší kompetenci ve třístupňovém tkaní jsme schopni uspokojit i ty nejsložitější požadavky.

BANDEX je středně velká společnost s plně integrovanou výrobou. Proto můžeme zaručit rychlou reakci na konkrétní požadavky zákazníků. Mnohé výrobky jsou ihned k dispozici skladem.

V roce 2010 převzali BANDEX tři současní partneři Andreas Geiger, Martin Grübener a Johann Schallert. Jako malý a střední podnik se sídlem v samém srdci Evropy as výrobky „Made in Austria“ si plně uvědomujeme, že musíme intenzivním úsilím rozlišovat na nejvyšší kvalitu, komplexní servis a optimální rychlost, jakož i efektivní výrobu za optimální cenu. . A to je přesně to, za čím stojíme!

Bandex tým

fl až r. Andreas Geiger, Johann Schallert, Martin Grübener

V roce 2012 jsme získali nový areál závodu v Koblachu v západní oblasti Rakouska. Na ploše cca. Prostory o rozloze 9 000 m2 mají podlahovou plochu cca. 4.500 m2. V těchto prostorách jsme již založili sídlo společnosti, sklad, balicí a expediční oddělení, které se nachází v centru významných evropských dopravních spojení a centra hraničního trojúhelníku, kde se schází Rakousko, Švýcarsko a Lichtenštejnsko. V roce 2017 bude po dokončení adaptačních a rozšiřovacích prací v tomto závodě integrována i nejmodernější výroba.

Bandex sídlo
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz